Lagledelse 2018-19

Lagledelse Asker Sk Håndball 2018-2019
Treningsgrupper; menn/gutter Oppmann Mobil Mail Arrangement ansvarlig Mobil Mail
Loppetassen G2012/2011 -  6 og 7 år Kristin Marie Sjo-Nilsen 90028262 kmsjo@hotmail.com      
Minihåndball G2010/2009 -  8 og 9 år Stian Rugsveen Engen 99700061 sole@ka-net.dk      
G9 og 10 år - 2009/2008 Rune Homleid          
G11 og 12 år- 2007/2006 Ove Løvik 90675997 ovelovik@gmail.com  Anette Hetland 99798936 anette@klev.net
G13 år -  2005 Thomas Uteng Johansen 91680511 uteng@online.no Eivind Sørdal 93213006 esoerdal@hotmail.com
G14 og 15 år -  2004/2003 - 14 år også i samarb. Jardar Espen Lång 97699464 el@blco.no Sidsel Bogsti  95288795 sidsel.mugford@gmail.com
H2 STH     STH    
H3 Mona Irene Børøen 90836108 mona-irene.boroen@telenor.com Mona Irene Børøen 90836108 mona-irene.boroen@telenor.com
G33            
Treningsgrupper; Damer/Jenter Oppmann Mobil Mail Arrangement ansvarlig Mobil Mail
Loppetassen J2012/2011 -  6 og 7 år Kristin Marie Sjo-Nilsen 90028262 kmsjo@hotmail.com      
Minihåndball J2010/2009 -  8 og 9 år Stian Rugsveen Engen 99700061 sole@ka-net.dk      
J9 2009 Nye om det kommer noen          
J10 år -  2008 Lise Dalegaarden 90145962 lisedalegaarden@hotmail.com Raymond Sørensen 941 76 176 raymond1802@hotmail.com, ‭
J11 år -  2007 Live Øde 99646066 live.ode@nielsen.com Silje Baklid 957 78 069 Silje.Baklid@asker.kommune.no
J12 2006 Tom Stub Aune 99596738 tomstub@gmail.com Paal Martin Vagle 934 27 294 pm@vagle.biz
J13 2005 Thomas Kristianen 95736464 kristiansen@getmail.no Ellen Spikseth  97532442 ellenspikseth@hotmail.com,
J14 - J2004 Tage Andersen 91749489 tageandersen@online.no Raymond Sørensen 941 76 176 raymond1802@hotmail.com, ‭
J15 år  - J2003 Torgeir Salvesen 99286601 torgeir.salvesen@gmail.com Nina Sperling ‭952 32 894‬ nina.sperling@gmail.com,
J16 år  - J2002 Torgeir Salvesen 99286602 tsa@fischernorge.no Eva Selli 92288805 evaberget@hotmail.com
J16 år  - J2002 Torgeir Salvesen 99286602 torgeir.salvesen@gmail.com André Selli 93460244 andreeselli@gmail.com