Meny

VM-GULL til Harald og Hedda

Stafettgull i VM til Hedda og Harald!
Det ble VM-GULL til Harald Østberg Amundsen på 30 km i U23-VM, sølv på 15 km i U23-VM, etter bronse på sprinten!
Elena Rise Johnsen fire på sprint, 10 på 10 km og 14 på 15 km i juniorklassen.
Hedda ble nr.7 på 15 km og 9 på 10 km.
Vi gratulerer og venter spent på fortsettelsen!

2020-03-02
svein433a

På onsdagens 15 km fellesstart i junior klassen ble det 14.plass til Elena Rise Johnsen, etter at hun var med i kampen om sølvet til 12 kilometer, men da ble det litt for tungt de siste tre kilometerene. Helene Fosseholm vant suverent, Elena endte 41 sekunder bak sølvet, 1,48 bak gullet.
http://live.fis-ski.com/cc-2682/results-pda.htm

På tirsdagens 15 km i U23-VM ble det sølv til Harald Østberg Amundsen, et drøyt minutt bak gullet.
http://live.fis-ski.com/cc-2681/results-pda.htm

På tirsdagens 10 km i U23-VM ble Hedda Østberg Amundsen nummer 9 og var nest beste av de norske utøverne.
https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?sectorcode=CC&raceid=34668


På mandagens 5 km ble Elena nest best av de norske, på en 10.plass. 700 meter før mål lå hun på 4.plass.
http://live.fis-ski.com/cc-2678/results-pda.htm.

 

Aktiviteter

02.12.2021
Åpen skøytebane

10:00 - 22:00

Føyka

02.12.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

16:30 - 17:30

Leikvollhallen, hall B

02.12.2021
Allidrett 5 år Hofstad 2021/22 (f.2016)

17:00 - 17:55

Hofstad Skole

02.12.2021
Åpen løpebane med lys

17:00 - 21:00

Friidrettsbanen

02.12.2021
Allidrett 6 år Hofstad 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Hofstad Skole

03.12.2021
Freestyle - innetrening

16:30 - 17:30

Drengsrud idrettshall

05.12.2021
Bassengtrening uke 48 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

06.12.2021
Salg Emit- brikke

00:00 - 23:55

Føyka

06.12.2021
Allidrett 5 år Solvang 2021/22(f.2016)

17:00 - 17:55

Solvang Skole

06.12.2021
Allidrett 5 år Drengsrud 2021/22(f.2016)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

06.12.2021
Registrering for vintertrening i Friidrett (oktober -april)

17:30 - 19:00

Holmenhallen

06.12.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

18:00 - 19:00

Idrettshallen ved Landøya ungdomsskole

06.12.2021
Allidrett 6 år Drengsrud 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

07.12.2021
Allidrett 5 år Jansløkka 2021/22 (f.2016)

17:00 - 17:55

Jansløkka Skole

07.12.2021
Allidrett 6 år Jansløkka 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Jansløkka Skole

08.12.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

16:00 - 17:00

Idrettshallen ved Landøya ungdomsskole

08.12.2021
Idrettsskolen 7 år Drengsrud 2021/22(f.2014)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

08.12.2021
Idrettsskolen 8/9 år Drengsrud 2021/22 (f.2012/13)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

19.12.2021
Bassengtrening uke 50 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

31.12.2021
Venteliste kajakkplass

08:00 - 20:00

Solheim

16.01.2022
Bassengtrening uke 2 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

30.01.2022
Bassengtrening uke 4 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

13.02.2022
Bassengtrening uke 6 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

27.02.2022
Bassengtrening uke 8 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

13.03.2022
Bassengtrening uke 10 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

27.03.2022
Bassengtrening uke 12 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

11.04.2022
Påsketreningsleir friidrett 2022

06:30 - 23:55

Torremolinos, Spania

31.12.2026
Livsvarig medlemskap

00:00 - 23:55

Asker Skiklubb

Kalender

Desember
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112