Meny

Ski-NM: Bronse til Harald!

NM på ski er i gang i Trondheim, Granåsen, og ble innledet med sprint lørdag 16. januar. Her gikk tre av jentene videre til utslagsrundene, men alle røk ut i kvartfinalen, Hedda Østberg Amundsen ble 6 i prologen, men svalestupte ut av kvartfinalen..
Søndag var det 20 og 30 km med skibytte, og her var Harald Østberg Amundsen med i feltet hele veien, og endte tilslutt på en 9.plass.
Mandag var det 5 km klassisk, hvor Hedda åpnet sterkt og lå på 3.plass etter 2 km, men ble nummer 7, 1,5 sekund bak 5.plassen. Elena Johnsen nummer 10. På guttas 10 kilometer fikk Erland Kvisle også 7.plass.
I junior-NM i hopp mandag, ble Sindre Ulven Jørgensen 9.
På tirsdagens 10 fri ble Hedda nr 8 og bror Harald avsluttet NM med en sterk bronsemedalje og Erland Kvisle 9.plass

2021-01-18
svein433a

Vår utøver i hopp-NM                                                           junior    senior
                                                                                               man      tirs
Sindre Ulven Jørgensen                                                            9

Våre utøvere i langrenns-NM    Prolog/finale  Duatlon  Klassisk Fristil
                                                            lør                søn        man      tirs
Hedda Østberg Amundsen                  6/26                               7          8
Elena Rise Johnsen                          18/15             dns           10         32
Margrete Wettre Andreassen            26/25              38            43
Harald Østberg Amundsen                                        9                          3
Erland Kvisle                                                            dnf             7          9
Sjur Kvisle                                                                 43           33         29
Erik Asdøl                                           71                                  75
Lars Martin Fossgaard                       72
Anders Lervik                                     80

Alle resultater:
FIS Cross-Country - Trondheim (NOR) - Event Details (fis-ski.com)

Aktiviteter

18.10.2021
Salg Emit- brikke

00:00 - 23:55

Føyka

18.10.2021
Allidrett 5 år Solvang 2021/22(f.2016)

17:00 - 17:55

Solvang Skole

18.10.2021
Allidrett 5 år Drengsrud 2021/22(f.2016)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

18.10.2021
Registrering for vintertrening i Friidrett (oktober -april)

17:30 - 19:00

Holmenhallen

18.10.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

18:00 - 19:00

Idrettshallen ved Landøya ungdomsskole

18.10.2021
Allidrett 6 år Drengsrud 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

19.10.2021
Allidrett 5 år Jansløkka 2021/22 (f.2016)

17:00 - 17:55

Jansløkka Skole

19.10.2021
Allidrett 6 år Jansløkka 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Jansløkka Skole

19.10.2021
Trener kick-off

20:15 - 21:30

Føyka, Store sal

20.10.2021
Petanque - Føyka 12:00-14:00

12:00 - 14:00

Føyka - petanquebanen

20.10.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

16:00 - 17:00

Idrettshallen ved Landøya ungdomsskole

20.10.2021
Idrettsskolen 7 år Drengsrud 2021/22(f.2014)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

20.10.2021
Onsdagsrace 2021

18:00 - 19:00

Solheim

20.10.2021
Petanque - Føyka 18:00-20:00

18:00 - 20:00

Føyka - Petanquebanene

20.10.2021
Idrettsskolen 8/9 år Drengsrud 2021/22 (f.2012/13)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

21.10.2021
Rekruttkurs skiskyting uke 42 (21. 23. og 24. oktober 2021)

00:00 - 23:55

Solli skytebane

21.10.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

16:30 - 17:30

Leikvollhallen, hall B

21.10.2021
Allidrett 5 år Hofstad 2021/22 (f.2016)

17:00 - 17:55

Hofstad Skole

21.10.2021
Allidrett 6 år Hofstad 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Hofstad Skole

21.10.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Gutter 1

18:00 - 18:45

Føyka - Store sal

21.10.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Voksne

18:00 - 19:15

Føyka - Store sal

22.10.2021
Freestyle - innetrening

16:30 - 17:30

Drengsrud idrettshall

26.10.2021
Terrengløp i regi av langrennsgruppa

17:30 - 20:00

Føyka

06.11.2021
Pinnekjøttfest 2021

17:00 - 03:00

Klubbhuset Solheim

16.11.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Jenter 2

18:00 - 18:45

Føyka - Store sal

17.11.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Gutter 2

18:00 - 18:45

Føyka - Store sal

26.11.2021
Familisamling på Nordseter

15:00 - 17:00

Lillehammer Fjellstue

31.12.2021
Venteliste kajakkplass

08:00 - 20:00

Solheim

11.04.2022
Påsketreningsleir friidrett 2022

06:30 - 23:55

Torremolinos, Spania

31.12.2026
Livsvarig medlemskap

00:00 - 23:55

Asker Skiklubb

Kalender

Oktober
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031