Meny

GULL og bronse til Hedda i U23-VM

Hedda Østberg Amundsen (22) er tatt ut av Norges Skiforbund til U23-VM i langrenn i Voukatti i Finland 10-13. februar!
I den første øvelsen, sprint, ble Hedda 14 i prologen, hun vant kvartfinalen, men røk ut etter 5.plass i kvartfinalen. På 10 km fristil fredag 12. februar tok Hedda bronsen, 19 sekunder bak seieren.
På lørdagens stafett gikk Hedda Norge inn til GULL på Mix-stafetten, GULL for andre år på rad!
Vi gratulerer!

2021-01-25
svein433a

Resultater 10 km: FIS U23 World Ski Championships Vuokatti (FIN) (fis-ski.com)

Vi gratulerer med uttaket og ønsker lykke til!
Hele uttaket:

Uttak VM Junior og U23 Nordiske grener Vuokatti (skiforbundet.no)

 

Pressefoto skiforbundet.no

Aktiviteter

26.10.2021
Allidrett 5 år Jansløkka 2021/22 (f.2016)

17:00 - 17:55

Jansløkka Skole

26.10.2021
Terrengløp i regi av langrennsgruppa

17:30 - 20:00

Føyka

26.10.2021
Allidrett 6 år Jansløkka 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Jansløkka Skole

27.10.2021
Petanque - Føyka 12:00-14:00

12:00 - 14:00

Føyka - petanquebanen

27.10.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

16:00 - 17:00

Idrettshallen ved Landøya ungdomsskole

27.10.2021
Idrettsskolen 7 år Drengsrud 2021/22(f.2014)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

27.10.2021
Onsdagsrace 2021

18:00 - 19:00

Solheim

27.10.2021
Petanque - Føyka 18:00-20:00

18:00 - 20:00

Føyka - Petanquebanene

27.10.2021
Idrettsskolen 8/9 år Drengsrud 2021/22 (f.2012/13)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

28.10.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

16:30 - 17:30

Leikvollhallen, hall B

28.10.2021
Allidrett 5 år Hofstad 2021/22 (f.2016)

17:00 - 17:55

Hofstad Skole

28.10.2021
Allidrett 6 år Hofstad 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Hofstad Skole

29.10.2021
Freestyle - innetrening

16:30 - 17:30

Drengsrud idrettshall

01.11.2021
Salg Emit- brikke

00:00 - 23:55

Føyka

01.11.2021
Allidrett 5 år Solvang 2021/22(f.2016)

17:00 - 17:55

Solvang Skole

01.11.2021
Allidrett 5 år Drengsrud 2021/22(f.2016)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

01.11.2021
Registrering for vintertrening i Friidrett (oktober -april)

17:30 - 19:00

Holmenhallen

01.11.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

18:00 - 19:00

Idrettshallen ved Landøya ungdomsskole

01.11.2021
Allidrett 6 år Drengsrud 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

06.11.2021
Pinnekjøttfest 2021

17:00 - 03:00

Klubbhuset Solheim

07.11.2021
Bassengtrening uke 44 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

16.11.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Jenter 2

18:00 - 18:45

Føyka - Store sal

16.11.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Voksne

18:00 - 19:15

Føyka - Store sal

17.11.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Gutter 2

18:00 - 18:45

Føyka - Store sal

21.11.2021
Bassengtrening uke 46 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

26.11.2021
Familisamling på Nordseter

15:00 - 17:00

Lillehammer Fjellstue

05.12.2021
Bassengtrening uke 48 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

19.12.2021
Bassengtrening uke 50 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

31.12.2021
Venteliste kajakkplass

08:00 - 20:00

Solheim

16.01.2022
Bassengtrening uke 2 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

30.01.2022
Bassengtrening uke 4 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

13.02.2022
Bassengtrening uke 6 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

27.02.2022
Bassengtrening uke 8 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

13.03.2022
Bassengtrening uke 10 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

27.03.2022
Bassengtrening uke 12 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

11.04.2022
Påsketreningsleir friidrett 2022

06:30 - 23:55

Torremolinos, Spania

31.12.2026
Livsvarig medlemskap

00:00 - 23:55

Asker Skiklubb

Kalender

Oktober
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031