Meny

Halvor og Hild livsvarige medlemmer

På årsmøtet 8. juni 2021 ble Halvor Egner Granerud og Hild Sveine utnevnt til Livsvarige medlemmer av Asker Skiklubb, Halvor for sine sportslige prestasjoner, og Hild for sin innsats i barneidretten i 35 år. 
Live Korsvold fikk Marit Hammernesprisen, og 13 medlemmer fikk klubbens diplom!

2021-06-08
svein433a

Livsvarige medlemmer:
Halvor Egner Granerud                     Innvotert Livsvarig medlem (sportslig)
Hild Sveine                                        Innvotert Livsvarig medlem
Klubbens diplom:
Kristin Lysdahl                                   Diplom tildelt for fremragende sportsliginnsats/alpint
Inni Holm Wembstad                         Diplom tildelt for fremragende sportsliginnsats /alpint
Erland Kvisle                                     Diplom tildelt for fremragende sportsliginnsats /langrenn
Steinar A. Sæther                              Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Helga Bruun                                      Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Jan Henry Johansen                         Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Truls Hanevold                                  Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Lars Koppang                                    Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Thomas Rosvold                               Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Hans Erik Ruud                                 Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Terje Kollien Olsen                            Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Vegard Kvisle                                    Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Geir Stokke                                       Diplom tildelt for fremragende administrativ innsats
Marit Hammernes-prisen:
Live Korsvold                                    Marit Hammernes fond (MHF)

Her er alle som har mottatt klubbens tre forskjellige utnevnelser: Asker Skiklubb (asker-skiklubb.no)

Aktiviteter

21.10.2021
Rekruttkurs skiskyting uke 42 (21. 23. og 24. oktober 2021)

00:00 - 23:55

Solli skytebane

21.10.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

16:30 - 17:30

Leikvollhallen, hall B

21.10.2021
Allidrett 5 år Hofstad 2021/22 (f.2016)

17:00 - 17:55

Hofstad Skole

21.10.2021
Allidrett 6 år Hofstad 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Hofstad Skole

21.10.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Gutter 1

18:00 - 18:45

Føyka - Store sal

21.10.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Voksne

18:00 - 19:15

Føyka - Store sal

22.10.2021
Freestyle - innetrening

16:30 - 17:30

Drengsrud idrettshall

25.10.2021
Salg Emit- brikke

00:00 - 23:55

Føyka

25.10.2021
Allidrett 5 år Solvang 2021/22(f.2016)

17:00 - 17:55

Solvang Skole

25.10.2021
Allidrett 5 år Drengsrud 2021/22(f.2016)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

25.10.2021
Registrering for vintertrening i Friidrett (oktober -april)

17:30 - 19:00

Holmenhallen

25.10.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

18:00 - 19:00

Idrettshallen ved Landøya ungdomsskole

25.10.2021
Allidrett 6 år Drengsrud 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

26.10.2021
Allidrett 5 år Jansløkka 2021/22 (f.2016)

17:00 - 17:55

Jansløkka Skole

26.10.2021
Terrengløp i regi av langrennsgruppa

17:30 - 20:00

Føyka

26.10.2021
Allidrett 6 år Jansløkka 2021/22(f.2015)

18:00 - 18:55

Jansløkka Skole

27.10.2021
Petanque - Føyka 12:00-14:00

12:00 - 14:00

Føyka - petanquebanen

27.10.2021
Håndball - Loppetassen for J/G - 6 og 7 år

16:00 - 17:00

Idrettshallen ved Landøya ungdomsskole

27.10.2021
Idrettsskolen 7 år Drengsrud 2021/22(f.2014)

17:00 - 17:55

Drengsrud Skole

27.10.2021
Onsdagsrace 2021

18:00 - 19:00

Solheim

27.10.2021
Petanque - Føyka 18:00-20:00

18:00 - 20:00

Føyka - Petanquebanene

27.10.2021
Idrettsskolen 8/9 år Drengsrud 2021/22 (f.2012/13)

18:00 - 18:55

Drengsrud Skole

06.11.2021
Pinnekjøttfest 2021

17:00 - 03:00

Klubbhuset Solheim

07.11.2021
Bassengtrening uke 44 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

16.11.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Jenter 2

18:00 - 18:45

Føyka - Store sal

17.11.2021
Sunn Idrett "spis smart" - Gutter 2

18:00 - 18:45

Føyka - Store sal

21.11.2021
Bassengtrening uke 46 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

26.11.2021
Familisamling på Nordseter

15:00 - 17:00

Lillehammer Fjellstue

05.12.2021
Bassengtrening uke 48 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

19.12.2021
Bassengtrening uke 50 -2021

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

31.12.2021
Venteliste kajakkplass

08:00 - 20:00

Solheim

16.01.2022
Bassengtrening uke 2 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

30.01.2022
Bassengtrening uke 4 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

13.02.2022
Bassengtrening uke 6 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

27.02.2022
Bassengtrening uke 8 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

13.03.2022
Bassengtrening uke 10 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

27.03.2022
Bassengtrening uke 12 -2022

17:45 - 20:00

Risenga svømmehall

11.04.2022
Påsketreningsleir friidrett 2022

06:30 - 23:55

Torremolinos, Spania

31.12.2026
Livsvarig medlemskap

00:00 - 23:55

Asker Skiklubb

Kalender

Oktober
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031