Tveitersetra Opp 7. september

Selv om solen glimret med sitt fravær i år var det veldig fine løpeforhold med oppholdsvær og passe temperatur. 58 jenter og gutter stilte til start i alle aldere med eldstemann på 79år! Ny løyperekord for jentene.

2017-09-08
Jan Henry Johansen

Bilde: Raskeste gutt Haakon Kinneberg, eldste gutt Rolf Nielsen, raskeste jente: Andrea Fjellseth.

Best av gutta var Haakon Kinneberg på tiden 15.01 mens Andrea Fjellseth satte ny bestenotering for jentene på 16.13 hardt presset av Andrea Hammerlund på 16.19
Se komplett resultatliste nedenfor

Løypa er 3,3 kilometer lang og Ca 205 meter stigning (fra 145 til 350 moh).

Jenter:

  Startnr. Navn Klubb Fødselsår Tid 2017
           
1 97 Andrea Fjellseth Asker 1989 16.13
2 57 Andrea Hammerlund Asker 1990 16.19
3 83 Ane Ramtvedt Tyrving 1988 16.34
4 45 Ina Martini Asker 2002 16.52
5 65 Martine Ellefsen Asker 2003 17.27
6 74 Selma Lima-Hogsnes Asker 2003 18.09
7 54 Hannah Lervik Asker 2002 18.47
8 50 Lotte Storaker Holmen 2004 18.49
9 47 Nora Ch. Hansen Asker 2005 19.08
10 87 Tone Beate Grøtan Asker  1964 19.14
11 71 Marte Fisknes Asker 2004 19.33
12 75 Frida Lima-Hogsnes Asker 2005 19.43
13 64 Marthe Riddervold Asker 2001 20.12
14 44 Kari Løvoll Asker 2003 20.16
15 86 Anna Gravir Asker  2001 20.23
16 48 Ida Syversen Asker 1966 20.43
17 89 Ida Marie Haarstad Asker  2002 21.01
18 72 Kaia Wulff Bertsen Asker 2004 22.07
19 95 Joan Løvaas Asker 1954 22.18
20 70 Sofie Steen Asker 2004 23.08
21 76 Mina Fauske Fiskvik Asker 2005

23.34

Gutter:

 

  Startnr. Navn Klubb Fødselsår Tid
           
1 91 Haakon Kinnberg Tyrving 1993 15.01
2 79 Erik Ola Jorde Asker 2003 15.23
3 63 Erik Munch-Finne Asker 2003 15.31
4 82 Stian Bergersen Tyrving 1986 15.38
5 62 Marcus Holter Larsen Asker 2003 15.41
6 88 Jan Kildal Asker  1969 15.44
7 52 Leo Gjessing Asker 2003 15.48
8 84 Jakob Vinge Møllersen Tyrving 1987 15.59
9 80 Lars Jorde Asker 1970 16.02
10 68 Stig Robert Larsen Asker 1972 16.05
11 46 Bjørn Martini Asker 1969 16.20
12 60 Peter Munch-Finne Asker 2004 16.21
13 77 Halvor Dolven Asker 2004 16.21
14 92 Øyvind Kinnberg Jardar 1997 16.33
15 67 Per Ivar Finne Asker 1969 16.38
16 66 Arnfinn Ellefsen Asker 1974 17.05
17 53 Magnus Juell Asker 2003 17.06
18 43 Henrik S. Øksby Asker 2004 17.13
19 56 Håkon Bjørnsrud Asker 1990 17.13
20 49 Gjermund Vingerhagen Asker 1981 17.23
21 51 Kristian Stadaas Asker 2003 17.37
22 73 Erik Skahjem Asker 1954 17.49
23 59 Oddvar Berg Novik Asker 2005 17.59
24 55 Jørgen Steen Asker 1971 18.01
25 81 Svein Granerud Asker 1967 18.11
26 93 Torbjørn Rustad Privat 1992 18.19
27 90 Jørgen Kvalberg Asker  1989 19.07
28 78 Håkon Fauske Røn Asker 2004 19.08
29 85 Mathias Vold Asker  2005 19.13
30 96 Anders Vaaje Asker 2004 19.37
31 94 Per Vaaje Asker 1973 19.53
32 69 Jørgen Kveen Asker 2003 20.13
33 58 Hans Gunnar Nåvik Asker 1962 22.01
34 61 Dennis Storelvmo Asker 2003 22.34
35 42 Tor Peter Varfod Privat 1961 23.41
36 19 Rolf Nielsen IBM 1938 35.01

 

 

Kalender

November
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

01.12.2017
Skisamling på Geilo

15:00 - 17:00

Geilo

07.12.2017
Hovedstyremøte

19:00 - 22:00

Miljørommet, Føyka