Skogsløpet på Jordbru 25.10 - oppdatert!

Skiskyttergruppa invititerer til AskerLøpet – SKOGSLØP m/skyting onsdag 25/10-17. Du finner startlister, info om innskyting o.l nedenfor (bla helt ned...).

Løpet er fulltegnet. Les mer om arrangementet ved å klikke på "Les mer":

2017-10-19
helgeu

- Det er lisenskrav for utøvere fra og med den dagen utøver fyller 13 år.  Utøvere som ikke har lisens kan få kjøpt enganglisens kontant betaling, kr 70,-

- Det blir satt opp en enkel kafe - ta med litt kontanter til dette også.

- Ta med hørselvern, dette er viktig siden arenaen har overbygg.  Mye støy!  Ørepropper vil bli solgt i kafeen.

- Toaletter - finnes ikke.  Skogsmetoden fungerer for særlig nødige.

- Kun trener/leder for den enkelte klubb har anledning til å se i kikkert inne i skytterhuset under løpet. Tilskuere henvises til å se i vinduer på utsiden.

- Innskyting kl. 17.30-18.30. Skivefordeling ved innskyting blir som følger:

Skive Klubb Antall utøvere
1 Asker 6
2 Asker 6
3 Asker 6
4 Asker 6
5 Asker 6
6 Asker/Bærum 3 + 1
7 Bærum 6
8 Bærum 6
9 Bærum 6
10 OSSL 6
11 OSSL 6
12 OSSL 6
13 OSSL 6
14 Fossum 5
15 Gjerdrum + Lier 5 + 1
16 Try + Lørenskog 3 + 2

 

 

Startliste: 

G11-12     Skive nr  

1
Even Ødegaard Asker Skiklubb 1 18:45:00
2 Emilian Matteo Samseth Bærums Skiklub 2 18:45:30
3 Øystein Selstad Berg Asker Skiklubb 3 18:46:00
4 Sondre Leknes Frey Bærums Skiklub 4 18:46:30
5 Eirik Sjøl Værnes Asker Skiklubb 5 18:47:00
6 Kristian Bråthen Børve Asker Skiklubb 6 18:47:30
7 Eirik Rokke Oslo Skiskytterlag 7 18:48:00
8 Jonas Teksum Gjerdrum IL 8 18:48:30
9 Casper Lynne Asker Skiklubb 9 18:49:00
J11-12        

10
Antonia Mia Samseth Bærums Skiklub 10 18:49:30
11 Nora Brufladt Amundsen Oslo Skiskytterlag 11 18:50:00
12 Marie Lund Flaa Lørenskog Skiklubb - Skiskyting 12 18:50:30
13 Sofia Bjønnes Try, Idrettslaget 13 18:51:00
         
G13-14        
14 Fabian Von Saldern Runer Bærums Skiklub 14 18:51:30
15 Peter Munch-Finne Asker Skiklubb 15 18:52:00
16 Oscar Magnus Samseth Bærums Skiklub 1 18:55:00
17 Emil Lund Wøien Asker Skiklubb 2 18:55:30
18 Lars Sander Viken Asker Skiklubb 3 18:56:00
19 Markus Tronsmo-Oraug Oslo Skiskytterlag 4 18:56:30
20 Lavrans Ullern Asker Skiklubb 5 18:57:00
21 Olav Hallingstad Bærums Skiklub 6 18:57:30
22 Viktor Andersen   7 18:58:00
23 August Hallingstad Bærums Skiklub 8 18:58:30
24 Jonas Nilsen Fagerhaug   9 18:59:00
J13-14        

25
Kaia Bjønnes Try, Idrettslaget 10 18:59:30
26 Maren Medalen Berntsen Asker Skiklubb 11 19:00:00
27 Victoria Holland-Tuvsjøen Asker Skiklubb 12 19:00:30
28 Signe Aaberg Skar Asker Skiklubb 13 19:01:00
29 Kaia Wulff Berntsen Asker Skiklubb 14 19:01:30
30 Andrea Røkenes Oslo Skiskytterlag 15 19:02:00
31 Maren Brännare-Gran Bærums Skiklub 1 19:05:00
32             Selma Olave Hole Strømsnes Asker Skiklubb 2 19:05:30

33
Sara Martini Asker Skiklubb 3 19:06:00
34 Alexandra Rud Fossum IF 4 19:06:30
35 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 5 19:07:00
36 Synne Lund Flaa Lørenskog Skiklubb - Skiskyting 6 19:07:30
37 Sofie Steen Asker Skiklubb 7 19:08:00
38 Filippa Bertelsen Fadnes Asker Skiklubb 8 19:08:30
39 Anine Schrader Kvernerud Asker Skiklubb 9 19:09:00
40 Ine Lohne Boehlke Fossum IF 10 19:09:30
41 Celine Christoffersen Hjorthøy Asker Skiklubb 11 19:10:00
42 Eira Kanestrøm Bærums Skiklub 12 19:10:30
43 Oda Gunnerud Asker Skiklubb 13 19:11:00
G15-16        

44
Erlend Svalbjørg Oslo Skiskytterlag 14 19:11:30
45 Martin Straumsheim Fossum IF 15 19:12:00
46 Stian Måseide Sørlie Gjerdrum IL 1 19:15:00
47 Jonas Maukon Myhr Asker Skiklubb 2 19:15:30
48 Olav Aukan Stenersen Asker Skiklubb 3 19:16:00
49 Sondre Rokke Oslo Skiskytterlag 4 19:16:30
50 Lars Øderud Vatne Oslo Skiskytterlag 5 19:17:00
51 Joachim Kleivstul Lambine Oslo Skiskytterlag 6 19:17:30
52 Michael Brännare-Gran Bærums Skiklub 7 19:18:00
53 Jonas Brufladt Amundsen Oslo Skiskytterlag 8 19:18:30
54 Torjus Lindefjeld Bærums Skiklub 9 19:19:00
55 Herman Glede Hauge Oslo Skiskytterlag 10 19:19:30
56 Casper Jacobsen Furum Bærums Skiklub 11 19:20:00
57 Oscar Andreas Sørland Oslo Skiskytterlag 12 19:20:30
58 Simen Aaberg Skar Asker Skiklubb 13 19:21:00
59 Frederik Ording Asker Skiklubb 14 19:21:30
60 Andreas Gjellan Zurcher Bærums Skiklub 15 19:22:00
61 Andreas Kastel Gjerdrum IL 1 19:25:00
62 Mathias Fløtre Rørstad Fossum IF 2 19:25:30
63 Sondre Røkenes Oslo Skiskytterlag 3 19:26:00
64 Vetle Aarstad Bærums Skiklub 4 19:26:30
65 Tobias Hallingstad Bærums Skiklub 5 19:27:00
66 Johannes Willassen Oslo Skiskytterlag 6 19:27:30
67 Henrik Wahlstrøm Try, Idrettslaget 7 19:28:00
68 Einar Haugøy Asker Skiklubb 8 19:28:30
69            Isak Leknes Frey Bærums Skiklub 9 19:29:00
J15-16        

70
Kari Løvoll Asker Skiklubb 10 19:29:30
71 Pernille Sønsterudbråten Gjerdrum IL 11 19:30:00
72 Sofie Tjønnås Storm Oslo Skiskytterlag 12 19:30:30
73 Astrid Lurås-Henriksen Bærums Skiklub 13 19:31:00
74 Mia Jenny Nygaard Østreng Gjerdrum IL 14 19:31:30
75 Kristiane Almeland Rolstad Oslo Skiskytterlag 15 19:32:00
76 Ingeborg Almeland Rolstad Oslo Skiskytterlag 1 19:35:00
77 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 2 19:35:30
78 Ina Martini Asker Skiklubb 3 19:36:00
79 Linn Bjørdal Kristiansen Bærums Skiklub 4 19:36:30
80 Lisa Bjønnes Oslo Skiskytterlag 5 19:37:00
81 Marthe Braathen Knoph Asker Skiklubb 6 19:37:30
82 Christina Ananda Gunnerud Rønning Lier IL 7 19:38:00
K17-21        

83
Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 8 19:38:30
84 Marte Riddervold Asker Skiklubb 9 19:39:00
85 Hedda Lynnebakken Asker Skiklubb 10 19:39:30
M17-21        

86
Christian Brennhovd Bang Asker Skiklubb 11 19:40:00
87 Espen Haugøy Asker Skiklubb 12 19:40:30
88 Teodor Birkeland Asker Skiklubb 13 19:41:00
89 Benjamin Bernard Wolf Oslo Skiskytterlag 14 19:41:30
90 Birk Otto Strøm Oslo Skiskytterlag 15 19:42:00
91 Max Oliver Tornøe Jonsson Bærums Skiklub / Wang Toppidrett 1 19:42:30
 92  Stian Bergersen  Asker Skiklubb 19:43:00 

 

- Resultatlister legges ut her etter løpet.