Kontaktinformasjon - Askersprinten

Gruppen nedenfor ledet rennet i 2017.  For 2018 må nedenstående informasjon oppdateres.

 

Rennleder
Sjur Hanserud, tlf 41 41 31 04,
sjur.hanserud@profier.no

Påmeldinger (etteranmeldinger ikke mulig pr 01.01.2017)
Jon Olav Hjerpaasen,
41 44 75 35
johje@nets.eu

Øvrig rennledelse:

Sekretæriatsansvarlig
Wenche Irene Knoph
92697246
Wenche.knoph@gmail.com

Løypesjef:
Simen Sogn-Larsen,
sisog@statoil.com

Standplassleder
Odd Lynnebakken
978 69 096
odd.lynnebakken@flytoget.no

Speaker
Arne Knoph
97057400
Arne.knoph@gmail.com

Serveringssjef:
Reidun Bartnes Kveen,
982 95 975
rbkveen@gmail.com


Premieringssjef
Gisela Sundeling Rørvik,
92251411
GR@stians-sport.no

E-postadresse til AskerSprinten

askersprinten@asker-skiklubb.no

Aktiviteter

18.11.2017
Vestliasamling 13-14 år

12:30 - 12:00

Vestlia

19.11.2017
Myggheim har åpent

11:00 - 15:00

Myggheim - Vestmarka

19.11.2017
Innendørs rulletrening

18:00 - 20:00

Risenga Svømmehall

21.11.2017
Karamøte

10:30 - 11:30

Store Sal - Klubbhuset på Føyka

21.11.2017
Allidrett Jansløkka f. 2012

17:00 - 18:00

Jansløkka Skole