STYRET 2018-2019

Funksjon: Navn: Mobil: E-post:
Leder Håvard Kvernerud 41900347   haavard.kvernerud@ntg.no
Økonomi: Silje Holland Tuvsjøen 90792645 silje@tuvsjoen.no
Sportslig ansvarlig: Stener Olav Stenersen   41464995 stener.olav.stenersen@dnvgl.com  
Anlegg, utstyr, sikkerhet:   Aslak Løvoll 94216088 aslak.lovoll@norconsult.com
Arrangement: Arnt Ola Viken 48088616 AViken@technip.com
Rekruttansvarlig, våpen:   Knut Svein Ording 92225810 knut.svein.ording@dnvgl.com
       


E-postadresse for websaker

skiskyting-web@asker-skiklubb.no


E-postadresse til skiskyttergruppa
skiskyting@asker-skiklubb.no

 

Oppmenn 2017/18:

Gruppe Oppmann Telefon Mail
Jr Odd Lynnebakken 90995552 Odd.Lynnebakken@flytoget.no
15-16 Erik Berg-Jacobsen 91823488 erik@berg-jacobsen.no
13-14  Per Ivar Barth Berntsen  48180071 per.ivar.barth.berntsen@akersolutions.com
Thomas Tobro Wøien 90542471 thomas.woien@gmail.com
11-12 Jennifer Blechar 90734041 jennifer.blechar@live.no
Rekrutt TBC    

 

Trenere 2017/18:

Gruppe Trener Telefon Mail
JR.  Stian Bergersen 92237778 stianbergers@gmail.com
Rikke Hald Andersen   rikke_ha93@hotmail.com
15-16   Stian Bergersen 92237778 stianbergers@gmail.com
Rikke Hald Andersen   rikke_ha93@hotmail.com
Kjell Vidar Erke 91841853 kjell.vidar.erke@gmail.com
 12-14 Tore Magne Skar 92894681 tore.magne.skar@gmail.com 
11-12 Magnus Knoph 90578901 magnus.knoph@hotmail.com
Rekrutt   Geir Andersen 90892410 geir.andersen1@telenor.com
Mathilde Hustoft 47394093 mathilde.hustoft1@gmail.com
Gaute Hjerpaasen 46963673 gaute1998@gmail.com

 

 Andre ressurspersoner 2017/18:

Nabotreffen Åsmund Berg aaonsaker@hotmail.com 98268929/95237018
Kretskontakt jenter Guro Løvoll gulovoll@gmail.com 94216088/45401213
Kretskontakt HL-gruppe  Gunhild Myhr(møter) gunhild.myhr@pgs.com

90114681

Rennsjef Wenche Braathen Knoph wenche.knoph@gmail.com

9746575

Klubbavis/nettansvarlig Helge Ullern helge_ullern@yahoo.com

41544773