Meny
- Om Turløpergruppa
Trening
Klubbmesterskap
Testløp
Resultater
- Klubbtøy
- Birkebeinerrennet
Arkiv
- Nyhetsarkiv
Bilder
- Dokumenter
Referater
- Andre Lenker
Det er nå åpnet for bestilling av overtrekkstøy for de individuelle idrettene. Bestillingsfrist er 15. mai.
Det er også mulig å supplere langrennstøy, lue og pannebånd.
Full prøvekolleksjon (også barn) tilgjengelig på G-sport fra onsdag 10.mai
5. april er Semsvannsrunden igang igjen. Det blir løp hver onsdag (unntatt påslke og 17. mai), med påmelding kl 17:45 og fellesstart kl 18:30.
Gratulerer med valgene som alle ble gjennomført og endelig godkjent på årsmøtet i Asker Skiklubb torsdag 31. mars
Maxbo Asker feirer videreføringen av samarbeidsavtalen mellom Asker Skiklubb og Maxbo, ved å øke den generelle medlemsrabatten til 8 til 25%, ved fremvisning av medlemskortet og kundekode.
Vi gratulerer med plasseringene i turløpergruppas klubbmesterskap. Vinnerne blir kåret basert på deltagelse i definerte løp og renn,samt resultater ifht plassering i klassene.
Protokoll fra det årlige møtet i Turløpergruppa som ble arrangert på Føyka 6. mars.
Solli gård: Skiforeningen 12/12 kl. 07:12:
0 grader og overskyet. Total snødybde er 30 cm. Det er fortsatt mye snø i marka etter siste dagers mildvær.
Samarbeidspartner Maxbo Asker gir ekstrarabatter til medlemmer fram til jul
Turløpergruppa er aktiv i en lukket gruppe på Facebook.
Søk opp https://www.facebook.com/groups/Turlopergruppa/ og meld deg inn.
Nå på vinteren er det skitrening, frem til 31. mars.
Tirsdager fra Solli gård (grinda) kl. 18.30
Lørdag 23. november: Historisk vedtak i FIS-styret - Fluorsmøring totalforbys fra 2020/21.
All grunn til å være stolte av foregangsarbeidet til Torbjørn Hundere og Vegard Kvisle, og Tøffest uten fluor med solid støtte fra Holmen langrenn og Asker Skiklubb!
Alle klubbens medlemmer kan bestille Madshusski akkurat slik du ønsker at de skal være, de blir håndplukket til deg etter din bestilling.
Gå inn på les mer for detaljer
Da er høstens andre bestilling av SWIX-klubbtøy, langrennsdresser og klubbens overtrekkstøy åpnet.
Nettbutikken er åpen tom 20. oktober. Levering ca 6-7 uker etter at bestillingsfristen er over.
https://www.original.no/hjem/?l=67978&s=67978
Erland Kvisle og Hedda Østberg Amundsen satte nye løyperekorder i Bakkeløpet Til topps fredag 20. september.
Løypa er 6 km lang og har 400 meter stigning, Heddas tid 29:57 og Erland 25:26!
Bli med på løp - Asker Skiklubb arrangerer / er medarrangør av tre løp i september.
19. september: AskerSpurten
20. september: Til Topps i Asker
Turløpergruppa er et godt sted for treningsfelesskap, om du vil holde deg i form, og om du vil satse mot vinterens turlangrenn.
Gruppa har variert trening på forskjellige nivåer. Klikk på les mer for å se høstens plan.
Kalender
|